• Fiyat
    • Gidiş
    • Varış
    Tunisair Direkt 2h 45m
    10:35 pm IST - 11:20 pm TUN
    Tunisair Direkt 2h 35m
    9:00 pm TUN - 1:35 am (+1) IST
    903TL
    lastminute.com
    Detayları Göster
    2d önce bulundu
    İstanbul'dan Tunus Kartaca'a Fri, 27 Jun - Mon, 30 Jun

    Giden: İstanbul'dan Tunus Kartaca'a

    IST
    10:35 pm
    2h 45m
    TUN
    11:20 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TU217
    Fri 27 Jun, 10:35 pm
    IST İstanbul
    Fri 27 Jun, 11:20 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 45m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan İstanbul'a

    TUN
    9:00 pm
    2h 35m
    IST
    1:35 am (+1)
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TU214
    Mon 30 Jun, 9:00 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 1 Jul, 1:35 am
    IST İstanbul
    2h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 15m
    7:20 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 20m
    3:35 pm TUN - 2:55 am (+1) GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    7:20 am
    1h 40m
    IST
    9:00 am
    4h 45m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2221
    Sat 26 Apr, 7:20 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 9:00 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 4h 45m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    3:35 pm
    2h 40m
    IST
    8:15 pm
    5h 5m
    IST
    1:20 am
    1h 35m
    GZT
    2:55 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK664
    Tue 29 Apr, 3:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 8:15 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 5h 5m duraklama (IST)
    TK2236
    Wed 30 Apr, 1:20 am
    IST İstanbul
    Wed 30 Apr, 2:55 am
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 15m
    7:20 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 6h 30m
    10:15 am TUN - 6:45 pm GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    7:20 am
    1h 40m
    IST
    9:00 am
    4h 45m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2221
    Sat 26 Apr, 7:20 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 9:00 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 4h 45m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 15m
    IST
    5:10 pm
    1h 35m
    GZT
    6:45 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 15m duraklama (IST)
    TK2226
    Tue 29 Apr, 5:10 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:45 pm
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 7h 45m
    3:35 am GZT - 9:20 am TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 10h 45m
    10:15 am TUN - 11:00 pm GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    3:35 am
    1h 40m
    IST
    5:15 am
    3h 15m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2237
    Sat 26 Apr, 3:35 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 5:15 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 3h 15m duraklama (IST)
    TK661
    Sat 26 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    6h 20m
    IST
    9:15 pm
    1h 45m
    GZT
    11:00 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 6h 20m duraklama (IST)
    TK2228
    Tue 29 Apr, 9:15 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 11:00 pm
    GZT Gaziantep
    1h 45m
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 15m
    7:20 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 10h 45m
    10:15 am TUN - 11:00 pm GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    7:20 am
    1h 40m
    IST
    9:00 am
    4h 45m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2221
    Sat 26 Apr, 7:20 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 9:00 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 4h 45m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    6h 20m
    IST
    9:15 pm
    1h 45m
    GZT
    11:00 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 6h 20m duraklama (IST)
    TK2228
    Tue 29 Apr, 9:15 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 11:00 pm
    GZT Gaziantep
    1h 45m
    Turkish Airlines 1 aktarma 7h 45m
    3:35 am GZT - 9:20 am TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 6h 30m
    10:15 am TUN - 6:45 pm GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    3:35 am
    1h 40m
    IST
    5:15 am
    3h 15m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2237
    Sat 26 Apr, 3:35 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 5:15 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 3h 15m duraklama (IST)
    TK661
    Sat 26 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 15m
    IST
    5:10 pm
    1h 35m
    GZT
    6:45 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 15m duraklama (IST)
    TK2226
    Tue 29 Apr, 5:10 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:45 pm
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 7h 45m
    3:35 am GZT - 9:20 am TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 20m
    3:35 pm TUN - 2:55 am (+1) GZT
    1.274TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    3:35 am
    1h 40m
    IST
    5:15 am
    3h 15m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2237
    Sat 26 Apr, 3:35 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 5:15 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 3h 15m duraklama (IST)
    TK661
    Sat 26 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    3:35 pm
    2h 40m
    IST
    8:15 pm
    5h 5m
    IST
    1:20 am
    1h 35m
    GZT
    2:55 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK664
    Tue 29 Apr, 3:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 8:15 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 5h 5m duraklama (IST)
    TK2236
    Wed 30 Apr, 1:20 am
    IST İstanbul
    Wed 30 Apr, 2:55 am
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 7h 45m
    3:35 am GZT - 9:20 am TUN
    Turkish Airlines 2+ aktarma 8h 10m
    10:15 am TUN - 8:25 pm GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    3:35 am
    1h 40m
    IST
    5:15 am
    3h 15m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2237
    Sat 26 Apr, 3:35 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 5:15 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 3h 15m duraklama (IST)
    TK661
    Sat 26 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul, Ankara

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 5m
    IST
    5:00 pm
    1h 5m
    ESB
    6:05 pm
    1h 10m
    ESB
    7:15 pm
    1h 10m
    GZT
    8:25 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 5m duraklama (IST)
    TK2166
    Tue 29 Apr, 5:00 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:05 pm
    ESB Ankara
    1h 5m
    Ankara'de 1h 10m duraklama (ESB)
    TK7124
    Tue 29 Apr, 7:15 pm
    ESB Ankara
    Tue 29 Apr, 8:25 pm
    GZT Gaziantep
    1h 10m
    Turkish Airlines 2+ aktarma 10h 5m
    6:30 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 20m
    3:35 pm TUN - 2:55 am (+1) GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Ankara, İstanbul

    GZT
    6:30 am
    1h 10m
    ESB
    7:40 am
    2h 20m
    ESB
    10:00 am
    1h 10m
    IST
    11:10 am
    2h 35m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK7121
    Sat 26 Apr, 6:30 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 7:40 am
    ESB Ankara
    1h 10m
    Ankara'de 2h 20m duraklama (ESB)
    TK2109
    Sat 26 Apr, 10:00 am
    ESB Ankara
    Sat 26 Apr, 11:10 am
    IST İstanbul
    1h 10m
    İstanbul'de 2h 35m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    3:35 pm
    2h 40m
    IST
    8:15 pm
    5h 5m
    IST
    1:20 am
    1h 35m
    GZT
    2:55 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK664
    Tue 29 Apr, 3:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 8:15 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 5h 5m duraklama (IST)
    TK2236
    Wed 30 Apr, 1:20 am
    IST İstanbul
    Wed 30 Apr, 2:55 am
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 2+ aktarma 10h 5m
    6:30 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 6h 30m
    10:15 am TUN - 6:45 pm GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Ankara, İstanbul

    GZT
    6:30 am
    1h 10m
    ESB
    7:40 am
    2h 20m
    ESB
    10:00 am
    1h 10m
    IST
    11:10 am
    2h 35m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK7121
    Sat 26 Apr, 6:30 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 7:40 am
    ESB Ankara
    1h 10m
    Ankara'de 2h 20m duraklama (ESB)
    TK2109
    Sat 26 Apr, 10:00 am
    ESB Ankara
    Sat 26 Apr, 11:10 am
    IST İstanbul
    1h 10m
    İstanbul'de 2h 35m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 15m
    IST
    5:10 pm
    1h 35m
    GZT
    6:45 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 15m duraklama (IST)
    TK2226
    Tue 29 Apr, 5:10 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:45 pm
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 15m
    7:20 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 2+ aktarma 8h 10m
    10:15 am TUN - 8:25 pm GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    7:20 am
    1h 40m
    IST
    9:00 am
    4h 45m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2221
    Sat 26 Apr, 7:20 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 9:00 am
    IST İstanbul
    1h 40m
    İstanbul'de 4h 45m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul, Ankara

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 5m
    IST
    5:00 pm
    1h 5m
    ESB
    6:05 pm
    1h 10m
    ESB
    7:15 pm
    1h 10m
    GZT
    8:25 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 5m duraklama (IST)
    TK2166
    Tue 29 Apr, 5:00 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:05 pm
    ESB Ankara
    1h 5m
    Ankara'de 1h 10m duraklama (ESB)
    TK7124
    Tue 29 Apr, 7:15 pm
    ESB Ankara
    Tue 29 Apr, 8:25 pm
    GZT Gaziantep
    1h 10m
    Turkish Airlines 2+ aktarma 10h 5m
    6:30 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 10h 45m
    10:15 am TUN - 11:00 pm GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Ankara, İstanbul

    GZT
    6:30 am
    1h 10m
    ESB
    7:40 am
    2h 20m
    ESB
    10:00 am
    1h 10m
    IST
    11:10 am
    2h 35m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK7121
    Sat 26 Apr, 6:30 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 7:40 am
    ESB Ankara
    1h 10m
    Ankara'de 2h 20m duraklama (ESB)
    TK2109
    Sat 26 Apr, 10:00 am
    ESB Ankara
    Sat 26 Apr, 11:10 am
    IST İstanbul
    1h 10m
    İstanbul'de 2h 35m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    6h 20m
    IST
    9:15 pm
    1h 45m
    GZT
    11:00 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 6h 20m duraklama (IST)
    TK2228
    Tue 29 Apr, 9:15 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 11:00 pm
    GZT Gaziantep
    1h 45m
    Turkish Airlines 2+ aktarma 10h 5m
    6:30 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 6h 30m
    10:15 am TUN - 6:45 pm GZT
    1.348TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Ankara, İstanbul

    GZT
    6:30 am
    1h 10m
    ESB
    7:40 am
    3h 20m
    ESB
    11:00 am
    1h 10m
    IST
    12:10 pm
    1h 35m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK7121
    Sat 26 Apr, 6:30 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 7:40 am
    ESB Ankara
    1h 10m
    Ankara'de 3h 20m duraklama (ESB)
    TK2135
    Sat 26 Apr, 11:00 am
    ESB Ankara
    Sat 26 Apr, 12:10 pm
    IST İstanbul
    1h 10m
    İstanbul'de 1h 35m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 15m
    IST
    5:10 pm
    1h 35m
    GZT
    6:45 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 15m duraklama (IST)
    TK2226
    Tue 29 Apr, 5:10 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:45 pm
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 2+ aktarma 10h 5m
    6:30 am GZT - 2:35 pm TUN
    Turkish Airlines 2+ aktarma 8h 10m
    10:15 am TUN - 8:25 pm GZT
    1.422TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Ankara, İstanbul

    GZT
    6:30 am
    1h 10m
    ESB
    7:40 am
    2h 20m
    ESB
    10:00 am
    1h 10m
    IST
    11:10 am
    2h 35m
    IST
    1:45 pm
    2h 50m
    TUN
    2:35 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK7121
    Sat 26 Apr, 6:30 am
    GZT Gaziantep
    Sat 26 Apr, 7:40 am
    ESB Ankara
    1h 10m
    Ankara'de 2h 20m duraklama (ESB)
    TK2109
    Sat 26 Apr, 10:00 am
    ESB Ankara
    Sat 26 Apr, 11:10 am
    IST İstanbul
    1h 10m
    İstanbul'de 2h 35m duraklama (IST)
    TK663
    Sat 26 Apr, 1:45 pm
    IST İstanbul
    Sat 26 Apr, 2:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul, Ankara

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 5m
    IST
    5:00 pm
    1h 5m
    ESB
    6:05 pm
    1h 10m
    ESB
    7:15 pm
    1h 10m
    GZT
    8:25 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 5m duraklama (IST)
    TK2166
    Tue 29 Apr, 5:00 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:05 pm
    ESB Ankara
    1h 5m
    Ankara'de 1h 10m duraklama (ESB)
    TK7124
    Tue 29 Apr, 7:15 pm
    ESB Ankara
    Tue 29 Apr, 8:25 pm
    GZT Gaziantep
    1h 10m
    Turkish Airlines 1 aktarma 11h 35m
    11:45 pm GZT - 9:20 am (+1) TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 10h 45m
    10:15 am TUN - 11:00 pm GZT
    1.660TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    11:45 pm
    1h 50m
    IST
    1:35 am (+1)
    6h 55m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2229
    Sat 26 Apr, 11:45 pm
    GZT Gaziantep
    Sun 27 Apr, 1:35 am
    IST İstanbul
    1h 50m
    İstanbul'de 6h 55m duraklama (IST)
    TK661
    Sun 27 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sun 27 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    6h 20m
    IST
    9:15 pm
    1h 45m
    GZT
    11:00 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 6h 20m duraklama (IST)
    TK2228
    Tue 29 Apr, 9:15 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 11:00 pm
    GZT Gaziantep
    1h 45m
    Turkish Airlines 1 aktarma 11h 35m
    11:45 pm GZT - 9:20 am (+1) TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 6h 30m
    10:15 am TUN - 6:45 pm GZT
    1.660TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    11:45 pm
    1h 50m
    IST
    1:35 am (+1)
    6h 55m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2229
    Sat 26 Apr, 11:45 pm
    GZT Gaziantep
    Sun 27 Apr, 1:35 am
    IST İstanbul
    1h 50m
    İstanbul'de 6h 55m duraklama (IST)
    TK661
    Sun 27 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sun 27 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 15m
    IST
    5:10 pm
    1h 35m
    GZT
    6:45 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 15m duraklama (IST)
    TK2226
    Tue 29 Apr, 5:10 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:45 pm
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 11h 35m
    11:45 pm GZT - 9:20 am (+1) TUN
    Turkish Airlines 1 aktarma 9h 20m
    3:35 pm TUN - 2:55 am (+1) GZT
    1.660TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    11:45 pm
    1h 50m
    IST
    1:35 am (+1)
    6h 55m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2229
    Sat 26 Apr, 11:45 pm
    GZT Gaziantep
    Sun 27 Apr, 1:35 am
    IST İstanbul
    1h 50m
    İstanbul'de 6h 55m duraklama (IST)
    TK661
    Sun 27 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sun 27 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul

    TUN
    3:35 pm
    2h 40m
    IST
    8:15 pm
    5h 5m
    IST
    1:20 am
    1h 35m
    GZT
    2:55 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK664
    Tue 29 Apr, 3:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 8:15 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 5h 5m duraklama (IST)
    TK2236
    Wed 30 Apr, 1:20 am
    IST İstanbul
    Wed 30 Apr, 2:55 am
    GZT Gaziantep
    1h 35m
    Turkish Airlines 1 aktarma 11h 35m
    11:45 pm GZT - 9:20 am (+1) TUN
    Turkish Airlines 2+ aktarma 8h 10m
    10:15 am TUN - 8:25 pm GZT
    1.734TL
    turkishairlines.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Sat, 26 Apr - Tue, 29 Apr

    Giden: Gaziantep'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site İstanbul

    GZT
    11:45 pm
    1h 50m
    IST
    1:35 am (+1)
    6h 55m
    IST
    8:30 am
    2h 50m
    TUN
    9:20 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK2229
    Sat 26 Apr, 11:45 pm
    GZT Gaziantep
    Sun 27 Apr, 1:35 am
    IST İstanbul
    1h 50m
    İstanbul'de 6h 55m duraklama (IST)
    TK661
    Sun 27 Apr, 8:30 am
    IST İstanbul
    Sun 27 Apr, 9:20 am
    TUN Tunus Kartaca
    2h 50m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan Gaziantep'a Aranacak site İstanbul, Ankara

    TUN
    10:15 am
    2h 40m
    IST
    2:55 pm
    2h 5m
    IST
    5:00 pm
    1h 5m
    ESB
    6:05 pm
    1h 10m
    ESB
    7:15 pm
    1h 10m
    GZT
    8:25 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK662
    Tue 29 Apr, 10:15 am
    TUN Tunus Kartaca
    Tue 29 Apr, 2:55 pm
    IST İstanbul
    2h 40m
    İstanbul'de 2h 5m duraklama (IST)
    TK2166
    Tue 29 Apr, 5:00 pm
    IST İstanbul
    Tue 29 Apr, 6:05 pm
    ESB Ankara
    1h 5m
    Ankara'de 1h 10m duraklama (ESB)
    TK7124
    Tue 29 Apr, 7:15 pm
    ESB Ankara
    Tue 29 Apr, 8:25 pm
    GZT Gaziantep
    1h 10m
    Alitalia 1 aktarma 6h 15m
    6:15 am IST - 10:30 am TUN
    Çoklu Havayolu 1 aktarma 6h 35m
    8:55 am TUN - 5:30 pm IST
    4.557TL
    lastminute.com
    Detayları Göster
    6d önce bulundu
    İstanbul'dan Tunus Kartaca'a Sun, 20 Apr - Sat, 26 Apr

    Giden: İstanbul'dan Tunus Kartaca'a Aranacak site Roma

    IST
    6:15 am
    2h 35m
    FCO
    7:50 am
    2h 20m
    FCO
    10:10 am
    1h 20m
    TUN
    10:30 am
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    AZ703
    Sun 20 Apr, 6:15 am
    IST İstanbul
    Sun 20 Apr, 7:50 am
    FCO Roma
    2h 35m
    Roma'de 2h 20m duraklama (FCO)
    AZ864
    Sun 20 Apr, 10:10 am
    FCO Roma
    Sun 20 Apr, 10:30 am
    TUN Tunus Kartaca
    1h 20m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan İstanbul'a Aranacak site Roma

    TUN
    8:55 am
    1h 25m
    FCO
    11:20 am
    2h 45m
    FCO
    2:05 pm
    2h 25m
    IST
    5:30 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TU752
    Sat 26 Apr, 8:55 am
    TUN Tunus Kartaca
    Sat 26 Apr, 11:20 am
    FCO Roma
    1h 25m
    Roma'de 2h 45m duraklama (FCO)
    AZ706
    Sat 26 Apr, 2:05 pm
    FCO Roma
    Sat 26 Apr, 5:30 pm
    IST İstanbul
    2h 25m
    Tunisair Direkt 2h 45m
    10:35 pm IST - 11:20 pm TUN
    Turkish Airlines Direkt 2h 40m
    3:35 pm TUN - 8:15 pm IST
    5.863TL
    lastminute.com
    Detayları Göster
    2d önce bulundu
    İstanbul'dan Tunus Kartaca'a Fri, 27 Jun - Mon, 30 Jun

    Giden: İstanbul'dan Tunus Kartaca'a

    IST
    10:35 pm
    2h 45m
    TUN
    11:20 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TU217
    Fri 27 Jun, 10:35 pm
    IST İstanbul
    Fri 27 Jun, 11:20 pm
    TUN Tunus Kartaca
    2h 45m

    Dönüş: Tunus Kartaca'dan İstanbul'a

    TUN
    3:35 pm
    2h 40m
    IST
    8:15 pm
    Havayolları
    Uçuş No
    Başlangıç
    Varış noktası
    Süre
    TK664
    Mon 30 Jun, 3:35 pm
    TUN Tunus Kartaca
    Mon 30 Jun, 8:15 pm
    IST İstanbul
    2h 40m

    Tunus Kartaca Konumuna Ucuz Uçuşlar

    There are 1 airports in Tunus Kartaca, with over 86 airlines flying to Tunus Kartaca.

    Based on user search activity, the top five searched flights to Tunus Kartaca are Milan'dan Tunus Kartaca'a, Paris'dan Tunus Kartaca'a, Manchester'dan Tunus Kartaca'a, Kahire'dan Tunus Kartaca'a, Dubai'dan Tunus Kartaca'a... Flight prices for these routes start at 299TL, 353TL, 680TL, 818TL, 921TL... respectively.

    Besides Wego's selection of Tunus Kartaca flights, we also have a wide choice of quality accommodation and cheap hotels in Tunus Kartaca. Compare room rates and book the best hotel deals for your holidays.